ACS37002LMABTR-050B3
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
ACS37002LMABTR-050B3
ACS37002LMABTR-050B3
Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)