MCS1803GS-50-P
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
MCS1803GS-50-P
MCS1803GS-50-P
Current Sensor ±50A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)